business-3656074_1920

Sala konferencyjna w Krakowie, w której można zorganizować konferencje z noclegiem na ponad 150 osób

Miasto Kraków dysponuje szeroką ofertą sal konferencyjnych. Jak zatem wybrać najlepszą? Ważne jest, aby określić warunki spotkania: długość jego trwania oraz liczbę osób uczestniczących. Lokalizacja także stanowi istotny faktor, a Kraków – bez wątpienia – jest miejscem godnym polecenia.

Jeśli poszukujesz  sali na konferencje lub szkolenia dla większej grupy osób, a przy okazji zależy Ci na tym, aby Twoi Goście mieli gdzie się zatrzymać na noc, być może któryś z poniższych dwóch hoteli będzie dla Ciebie interesującym wyborem. Całą  masę hoteli na konferencje możesz znaleźć na naszej stronie internetowej http://www.krakow.salekonferencyjne.pl/.

Centrum Hotelowo-Konferencyjne Witek w okolicach lotniska w Krakowie

Dogodny dojazd przez wzgląd na to, że obiekt znajduje się w okolicy autostrady A4 oraz zaledwie 6km drogi od portu lotniczego w Balicach. Hotel dysponuje 12 powierzchniami przeznaczonymi na sale konferencyjne. Tak duży wybór gwarantuje pełen komfort wyboru odpowiedniej sali dla siebie – największa obecna tutaj sala konferencyjna może pomieścić do 400 osób! Duża przestrzeń, świetna akustyka i nowoczesny sprzęt na pewno będą pomocne przy prowadzeniu spotkania. Poza tym, pracownicy Centrum Hotelowo-Konferencyjnego chętnie dzielą się swoimi doświadczeniami i pomagają w organizacji konferencji na każdym jego etapie. W przypadku konieczności przedłużenia pobytu, hotel zaprasza do spędzenia nocy lub więcej w jednym ze swoich komfortowych pokoi. Obiekt oferuje łącznie 140 miejsc noclegowych z różnych kategorii. Na terenie Centrum znajdują się 2 restauracje. Jedną, mieszczącą się w Hotelu Witek, charakteryzuje elegancja, natomiast druga, w sąsiednim budynku, nawiązuje do kuchni ciepłej Italii. W ramach działań rekreacyjnych, Goście mają okazję korzystać z takich atrakcji, jak: drink bar, bilard, sauna, bezpłatny biznes center oraz boiska do gry w siatkówkę i koszykówkę. Natomiast w lepszą pogodę hotel zaprasza na spacer po pięknych alejkach pośród tutejszego ogrodu.

krakow-1669195_1920

Hotel Galaxy**** w okolicach Rynku w Krakowie

Konferencje w takim miejscu, jak Hotel Galaxy, to pełen luksus i prestiż. Sale konferencyjne w tutejszym Centrum Konferencyjnym mają pełne wyposażenie i niezbędny sprzęt audiowizualny. Całe Centrum zajmuje powierzchnię 1550m2 i składa się z głównej sali Galaxy, a także tarasu, restauracji, foyera, innej sali konferencyjnej – Gemini oraz szatni. Największa sala konferencyjna – Galaxy – może dostać podzielona na 6 niezależnych pomieszczeń. Złożony system Centrum Konferencyjnego pozwala na pomieszczeniu w jednej sali konferencyjnej aż do 500 osób. Szefowie Kuchni Restauracji Andromeda Alfa zwyciężyli w konkursie Wine & Food Noble Night – jej wspaniałe, niekonwencjonalne menu sprosta wszelkim wymaganiom Twoich Gości. Na terenie hotelu znajduje się 205 pokoi w typie Standard, Business Class i Suite – dla każdego mniej i bardziej wymagającego uczestnika Twojego spotkania. Hotel Galaxy ulokowany jest w bliskim sąsiedztwie Starego Miasta Krakowa, które warto odwiedzić i poczuć piękno tej historycznej architektury. Poza tym hotel zaprasza do skorzystania z kompleksu SPA, w którym można oddać się wszelkim relaksacyjnym zabiegom oraz masażom, a także wypocić wszystkie trudy dnia w tutejszych saunach.

Wybór sali konferencyjnej nigdy nie był tak prosty! Sprawdź i zarezerwuj już dzisiaj!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *