Łóżko piętrowe 3 osobowe Roland

Łóżko piętrowe 3 osobowe – dla dzieci i dorosłych

Komfort snu to podstawa, by rano wstać pełnym energii do działania, w dobrym humorze i przede wszystkim „prawą” nogą. Nie tylko na komfort, ale i piękne sny mogą liczyć wszyscy użytkownicy, którzy wybiorą łóżko piętrowe 3 osobowe. Rozwiązanie szczególne polecane dzieciom. Maluchom, które marzą o tym, by jedną noc spędzić tuż pod sufitem, drugiej zaś spróbować snu na standardowym poziomie łóżka.

Co więcej, wizyta szkolnych przyjaciół nie będzie żadnym problemem, bowiem w konstrukcji, jaką stanowią łóżko piętrowe 3 osobowe, znalazło się miejsce na jeszcze jedno, dodatkowe posłanie.

Łóżko piętrowe 3 osobowe – konstrukcja doskonała

Łóżko piętrowe 3 osobowe Hipolit

Do rąk użytkowników trafia konstrukcja wykonana z wysokiej jakości materiałów. Sprawdzająca się na długi czas, gwarantująca trwałość i maksymalną wygodę. W szczególności dla najbardziej wymagających, najmłodszych odbiorców.

Sprężystość, elastyczność, dopasowanie i najwyższy komfort snu. Do tego możliwość doboru kolorów z szerokiej palety. W zależności od upodobań tych, którzy z tak wykonanego łóżka mają korzystać.

 

Funkcjonalność w cenie

Łóżko piętrowe 3 osobowe Maksymilian

Na uwagę zasługuje fakt, że łóżko piętrowe 3 osobowe zostało opatrzone atrakcyjną ceną. A w cenie tej można liczyć na wykonanie, które wpisze się w klimat każdego pokoju. Ze względu na rozwiązanie w postaci aż trzech miejsc do spania, w jednej konstrukcji, łóżko tego typu może znaleźć swoje miejsce nawet w małym pokoju. Oszczędność miejsca dla innych niezbędnych elementów wyposażenia. Zachowana przestrzeń za dnia, która pozwala na swobodne zabawy, odpoczynek i wygodę poruszania się po pokoju. A nocą najwygodniejsze łóżko, które stanie się azylem dla jednej, dwóch lub nawet trzech osób.

Łóżko zabezpieczone odpowiednimi lakierami, które podwyższają jakość i trwałość. Solidność widoczna gołym okiem. Bajeczna kolorystyka, wygodne materace piankowe i miejsce na pościel. Odporność na uszkodzenia i wyeliminowane ryzyko nadmiernego ścierania naturalnego koloru. Produkt zdecydowanie godny polecenia.

Artykuł opracowany przy współpracy z wysyłkowym sklepem meblowym NaMeblowej.pl. Na witrynie sklepu www.nameblowej.pl można znaleźć spory wybór łóżek piętrowych wykonanych z drewna bukowego i sosnowego. Klient może zdecydować o wybarwieniu drewna wedle własnego pomysłu. Sklep NaMeblowej.pl realizuje sprzedaż łóżek polskiej produkcji z dostawą do domu w  Polsce i Europie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *